חיפוש

חוברות צביעה

אין כמעט ילד או ילדה שלא אוהבים מדי פעם לשבת ולצבוע. מעבר להנאה של הילד, חוברות צביעה מזמנות יתרונות ברורים מבחינה התפתחותית, ומאפשרות לילד תרגול מיומנויות חשובות כמו אחיזה בכלי כתיבה או צבע, ויסות כוח, פיתוח דמיון ויצירתיות וכמובן פיתוח יכולת להעסיק את עצמו. כאן תוכלו למצוא מגוון של חוברות צבעיה לילדים בנושאים שונים שידברו לליבם של כל ילד וילדה.

מידע בנושא חוברות צביעה

למה אנחנו כל כך אוהבים חוברות צביעה לילדים?

צבעים הם משהו קסום. הם יוצקים חיים לתוך כל דבר, הם מציתים את הדמיון ונושאים אפשרויות בלתי מוגבלות. הם גם המושגים המופשטים הכמעט ראשונים שילד רוכש, והם מלווים אותו לאורך חייו.

חוברות צביעה מזמנות לילדים את כל הכיף שבצבעים ומאפשרות להם ליהנות מסוגים שונים של טכניקות צביעה, התנסות בכלי עבודה שונים כמו עפרונות, צבעי שעווה וטושים, צביעה בסגנון מציאותי או להיפך – דווקא לעוף על כנפי הדמיון וליצור כלב כחול ושמש סגולה.

חוברות צביעה הן בדרך כלל התעסוקה העצמית הראשונה של ילד ליד שולחן עבודה, ודרכן הוא לומד ליהנות מפעולה שמדמה למידה. חוברות צביעה לילדים הן כיף גדול וחוץ מכל ההנאה שהן מזמנות לילד, הן גם מאפשרות לו להעסיק את עצמו ומספקות להורים כמה דקות פנויות לכוס קפה.

יתרונות התפתחותיים של חוברות צביעה לילדים

התחלנו להזכיר בקצרה את היתרונות שהופכים חוברות צביעה לילדים לפעילות כיפית ואהובה, אבל זה לא הכל. חוברות צביעה הן גם בעלות תרומה ממשית למיומנויות של הילדים שלנו ומקדמות הרבה דברים חיוביים שאנחנו רוצים לחזק.

הנה כמה דברים שאפשר להרוויח מההתעסקות עם חוברות צביעה לילדים:

  • פיתוח מוטוריקה עדינה: תיאום עין יד, שיפור אחיזת כלי כתיבה או צבע, ויסות הפעלת הכוח וחיזוק חגורת הכתפיים, שיפור הדיוק המוטורי. כל הורה שהיה לו ילד עם קשיים במוטוריקה העדינה או בתפקודים הגרפומוטוריים, יודע לספר שחלק משמעותי מהפתרון הוא הגברת החשיפה והתרגול, בין השאר באמצעות חוברות צביעה.
  • פיתוח יכולת לתעסוקה עצמית: אחת היכולות החשובות ביותר שהיינו רוצים שהילדים שלנו יפתחו, היא היכולת להעסיק את עצמם, במקום להיות פאסיביים מול מסך או בצורך בלתי נגמר לזה שנבדר ונעסיק אותם.
  • יכולת ריכוז: חוברות צביעה לילדים הן ההתנסות העצמית הראשונה של ילד בעבודה בחוברת ליד שולחן. תחילה הוא מצליח לצבוע קצת לפני שהוא מאבד עניין, אך בהדרגה הוא לומד לעבוד לאט ומדויק יותר ולהשקיע יותר מאמץ, שישרת אותו אחר כך בעבודה בחוברות, בכתיבה ופתרון תרגילים.
  • פיתוח יצירתיות: היכולת של ילד להחליט בכוחות עצמו על הצבעים שישתתפו בציור היא חלק מהדרכים בהו הוא מפתח את היצירתיות שלו, בדומה למשחקי הרכבה, משחקי דמיון ועוד.

מה אנחנו רוצים כשאנחנו מחפשים חוברות צביעה לילדים לקנייה?

כשאנחנו מחפשים חוברות צביעה לילדים לקנייה, לבטח נרצה חוברות המספקות ציורים מגוונים, גם אם ישנו נושא המקשר בין כולם. ישנו יתרון לחוברות המציעות ציורים ברמות קושי שונות, כאלה עם פחות פרטים קטנים או יותר פרטים קטנים, ועוד. בנוסף, נרצה שהציורים יהיו יפים, מושכים את העין וקרובים לעולמם של הילדים, כך שהילדים יהיו מעוניינים לצבוע בחוברות. לבסוף, נרצה חוברות במחיר נוח ומשתלם, כדי שנוכל לקנות לילדים שלנו בכיף, ללא רגשות אשם ובלי להרגיש ששילמנו סתם כסף.

חוברות צביעה לפי נושאים

אחת הדרכים לחפש חוברות צביעה לילדים לקנייה היא באמצעות חיפוש נושאים, כמו למשל צביעת כלי תחבורה, צביעת בעלי חיים או צביעת פירות וירקות. משימות כאלה גם יכולות לאפשר לילדים להכיר מושגים חדשים שלא הכירו, להעשיר את אוצר המילים שלהם, וגם לתרום לקשר בין הורה וילד כשהילד ישאל אתכם שאלות סקרניות על מה שראה בתמונה.

חוברות צביעה לימודיות – אותיות ומספרים

חוברות צביעה אחרות יהיו כאלה עם תוכן לימודי שיתרום להיכרות עם ספרות ואותיות. ההיכרות הראשונית עם האותיות והספרות באמצעות ציורים, צביעה ומשחק, מתאימה מאוד ליכולות הקוגניטיביות ולצרכים הרגשיים של ילדים בגיל הרך. יש יתרון עצום בחשיפת ילדים לידע הזה בגיל צעיר בדרכים מוחשיות כמו עיצוב בפלסטלינה או בבצק, הרכבה מלבני לגו וכמובן – צביעה בחוברות צביעה. מומלץ לרכוש לילדי גן חוברות צביעה, שיסייעו להם לתרגל אותיות וספרות.

חוברות צביעה לילדים להדפסה – פתרון מושלם

אחת התכונות שהתייחסנו אליהן כשיקול בבחירת חוברות צביעה לילדים הוא כמובן המחיר וכמה החוברת משתלמת. חוברת שכוללת חמישה דפי ציור בעלות גבוהה לא תהיה משתלמת במיוחד, למשל. מעבר לכמות הדפים, אחת הבעיות הן שחוברות צביעה שרוכשים מודפסות מיועדות למעשה לשימוש חד פעמי. כדי לפתור את הבעיה הזו בדיוק קיים הפתרון של חוברות צביעה לילדים להדפסה בפורמט PDF שמאפשר לרכוש קובץ המיועד להדפסה ביתית, ולהדפיס את החוברת או ציורים מתוכה כמה פעמים שתרצו. זה יאפשר לאותם ילד או ילדה ליהנות ממנה פעמים רבות, או ליותר מילד אחד ליהנות ממנה – אפילו במקביל.

היתרונות של חוברות צביעה לילדים מהאתר כיף בבית

האתר כיף בבית מציע מגוון של חוברות צביעה לילדים להדפסה, בפורמט PDF המיועד להדפסה נוחה בבית. תוכלו למצוא חוברות צביעה בנושאים שונים כמו חדי קרן, כלי תחבורה ורגשות, וגם חוברות צביעה לימודיות לתרגול אותיות ומספרים. כל החוברות מאופיינות בציורים שמחים המתאימים לילדים צעירים, ובעלות משתלמת במיוחד לחוברת. ההזמנה קלה ונוחה והשימוש עוד יותר. באתר כיף בבית תמצאו את כל היתרונות שהופכים חוברות צביעה לילדים.

>>>> את זה לא כדי לך לפספס <<<<

מבצע חופש גדול בכיף בבית

קונים יותר משלמים פחות!

2 מוצרים מקבלים 5% הנחה

3 מוצרים מקבלים 10% הנחה

4 מוצר מקבלים 15% הנחה

*ההנחה מתעדכנת אוטומטית בעגלה

**לא כולל מוצרים דיגטלים 
*** המבצע חל בתאריכים 1.7-31.8