חיפוש

ברוכים הבאים למסע שלנו ב-כיף בבית, שבו התשוקה לפיתוח ילדים וחזון משותף הביאו אותנו יחד.

הסיפור שלנו מתחיל עם ידידות בלתי צפויה, שנוצרה דרך נשותינו שנפגשו בקבוצת הורות. כאבות חדשים, נכנסנו למסלול מרגש ומאתגר של הורות. השיחות שלנו סבבו סביב גידול הילדים ואיך לטפח את דעתם הצעירה.

במהלך השיחות האלה, הבנו שיש לנו דאגה משותפת: השפעת צעצועים מסורתיים על התפתחות ילדינו. רבים מהצעצועים נראו כאילו הם מציעים לא יותר מבידור רגעי, וחסרים בטיפוח כישורים חיוניים כמו עצמאות, יצירתיות ופתרון בעיות. ההבנה הזו הייתה נקודת המפנה שלנו.

בעניין ודאגה, התחלנו ללמוד על שיטת מונטסורי, פילוסופיה שמדגישה כבוד, עצמאות ופיתוח הפוטנציאל הטבעי של הילד. כאשר הטמענו את העקרונות האלה בבית, השינוי בילדינו היה מדהים. הביטחון שלהם גבר, ועצמאותם פרחה. בעקבות השינוי החיובי הזה, התלהבנו לשתף את היתרונות האלה עם משפחות אחרות.

כך נולד כיף בבית – שילוב הרמוני של תשוקתנו החדשה למונטסורי והרצון שלנו לעשות שינוי בחיי הילדים. אספנו בקפידה מגוון צעצועים ומשאבים מונטסוריאניים, מתאימים לילדים בגילאי 1-8, ודאגנו שכל מוצר יתאים לעקרונות של טיפוח עצמאות, עידוד סקרנות, ובניית ביטחון עצמי.

המשימה שלנו היא יותר מאשר מכירת צעצועים; זו על הדלקת אהבה ללמידה ועזרה לילדים לגלות את הפוטנציאל שלהם. כל מוצר באוסף שלנו נבחר באמונה שהמשחק הוא עסק רציני – שבו כל רגע של כיף הוא הזדמנות לגדילה ופיתוח.

כהורים ויזמים, אנו מבינים את הדאגות והשאיפות של הורים אחרים. אנו מחויבים לספק לא רק צעצועים, אלא כלים שמעצימים ילדים, ומעצבים את המחר שלהם בזמן שהם משחקים בשמחה היום.

ב-כיף לבית, אנחנו יותר מחנות; אנחנו קהילה של אנשים בעלי דעה דומה, המחויבים לטפח את מנהיגי המחר. אנו מזמינים אתכם להצטרף למסע שלנו, ליצור עולם שבו הלמידה היא הרפתקה מהנה, וכל ילד מצויד לחקור, לגדול ולפרוח.

צרו איתנו קשר

>>>> את זה לא כדי לך לפספס <<<<

מבצע חופש גדול בכיף בבית

קונים יותר משלמים פחות!

2 מוצרים מקבלים 5% הנחה

3 מוצרים מקבלים 10% הנחה

4 מוצר מקבלים 15% הנחה

*ההנחה מתעדכנת אוטומטית בעגלה

**לא כולל מוצרים דיגטלים 
*** המבצע חל בתאריכים 1.7-31.8